Koniec (przedsiębiorczego) lata w Samsung Inkubator

< WRÓĆ 06.10.2020 10:32

Przedsiębiorcze lato w Samsung Inkubator dobiegło końca! Przez dwa miesiące spotykaliśmy się na webinarach, podczas których uczestnicy mogli poznać jak technologia i startupy mogą zmieniać świat na lepsze, jak wygląda współpraca ze światowymi markami, w jaki sposób prowadzić identyfikację w sieci, a także jak korzystać z prawa autorskiego w cyfrowym świecie.

Podczas cyklu webinarów skierowanych do startupowców, przedsiębiorców, managerów kreatywnych, studentów i zainteresowanych tematyką biznesową udało nam się przykuć uwagę ponad 5000 osób, z czego z 1500 uczestników spotkaliśmy się na live’ach.

W sierpniu spotkaliśmy się z przedstawicielką Natalią Mileszyk, która odpowiedziała na najczęściej pojawiające się pytania prawne dotyczące prowadzenia działalności kreatywnej w Internecie, a także udostępniania materiałów online. Następnie Dagmara Pakulska pokazała, w jaki sposób prowadzić konto firmowe za pomocą platformy LinkedIn, a także jak ją wykorzystać do budowania sieci kontaktów oraz angażowania społeczności. We wrześniu poznaliśmy przykłady jak współpracować z dużymi markami jako visual designer. Swoją drogę po przemyśle kreatywnym namalowała słowem Beata Barrakuz Śliwińska. Cykl przedsiębiorczego lata zakończył ekspert i mentor startupowy, Adam Trojańczyk, który przedstawił jak technologia oraz startupy mogą zmieniać świat na lepsze, a także w jakim kierunku rozwiać startupy, aby mogły odnieść sukces.

O profesjonalne przygotowanie zadbało Neweconomy, operator Samsung Inkubator w Lublinie i Białymstoku.