Mamy dla Ciebie 10 tys. dolarów od AWS

< WRÓĆ 16.12.2019 10:25

Zdajemy sobie sprawę, że rozwijanie startupów oraz spółek we wczesnej fazie rozwoju nie zawsze jest proste. Dużym obciążeniem jest korzystanie z rozwiązań webowych, które wymagają wyraźnego wkładu finansowego. Właśnie dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom młodego biznesu i zostaliśmy partnerem największego dostawcy usług chmurowych na świecie.

Zgłaszając się do Neweconomy otrzymujesz szansę do inkubacji swojego startupu w najbardziej wszechstronnej i powszechnie stosowanej platformie chmurowej na świecie. Aby spółka mogła korzystać z zasobów musi otrzymać aprobatę Neweconomy, a także przejść proces rekrutacyjny w ramach programu producenta.

W ramach partnerstwa spółki mogą wykorzystać usługi:

  • Kredyt do łącznej kwoty 10 000 USD pozwalający na korzystanie ze wszystkich usług dostawcy przez 2 lata. Dzięki kredytowi możesz wytworzyć system, przeprowadzić analizę danych czy też utrzymanie portalu firmy;
  • Roczną pomoc biznesową do 5 000 USD;
  • Dedykowane szkolenia, które pomagają w wykorzystaniu usług producenta w chmurze.


W ramach partnerstwa masz możliwość wykorzystania niskokosztowej i prostej w użyciu infrastruktury potrzebnej do planowania i rozwijania biznesu online dowolnej wielkości. Producent oferuje ponad 165 w pełni wyposażonych usług z centrów danych dostarczając usługi w chmurze do ponad 12 milionów klientów na całym świecie. W tym najszybciej rozwijające się startupy oraz największe przedsiębiorstwa korzystają z platformy w zakresie infrastruktury, zwiększenia efektywności i obniżenia kosztów. Dołącz do Neweconomy i poznaj nowe możliwości dla polskich startupów i spółek we wczesnej fazie rozwoju.