Międzynarodowa Izba Pracy i Kariery na platformie Neweconomy

< WRÓĆ 19.12.2019 09:25

Decyzja o wyborze przyszłości zawodowej nie zawsze przychodzi łatwo, podejmowana w młodym wieku często nie jest odpowiednio przemyślana. Właśnie dlatego Międzynarodowa Izba Pracy i Kariery postanowiła rozpocząć swoją przygodę na Neweconomy i zebrać fundusze na stworzenie aplikacji, która pomoże podjąć rozsądną decyzję dotyczącą wyboru przyszłości zawodowej oraz przedstawia wartościowe oferty obowiązkowych w procesie kształcenia praktyk. Tak, aby edukacja zawodowa była nowoczesna, efektywna i innowacyjna.

MIPIK pomaga pracodawcom w zatrudnianiu rzetelnych i dobrze wykwalifikowanych pracowników z Polski, Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej i Azji Centralnej. We współpracy z ekspertami prowadzą doradztwo gospodarcze i konsulting biznesowy. Angażują się w działalność inwestycyjną w różnych sektorach, a także prowadzą prace badawczo -rozwojowe w zakresie oprogramowania wspierającego edukację zawodową i procesy rekrutacyjne wśród absolwentów.
Spółka może się pochwalić przygotowaniem wewnętrznych systemów kształcenia zawodowego m. in. na zamówienie klientów z Arabii Saudyjskiej i Republiki Południowej Afryki.

Spółka potrzebuje 150 000 zł, które zostaną wykorzystane na stworzenie dedykowanej aplikacji Jaki zawód? Testy, oferty, praktyki, która będzie mobilnym kompendium wiedzy o stażach oraz praktykach zawodowych w kraju i regionie, a także zbiorem testów predyspozycji i oczekiwań, dzięki którym decyzja dotycząca wyboru drogi edukacji zawodowej będzie prosta i przyjemna. Aplikacja będzie darmowa i dostępna dla wszystkich, którzy poważnie myślą o swoim miejscu na rynku pracy.

Na Neweconomy masz możliwość zakupu do 30% udziałów w spółce, a także wsparcie projektu w formie e-mecenatu. Dowiedz się więcej o projekcie i rozwijaj z nami innowacyjny biznes z Polski.