Neweconomy partnerem programu AWS Activate

< WRÓĆ 25.02.2020 16:01

Dzięki pozytywnym przejsciu weryfikacji i zawiązanej współpracy mamy możliwość podzielenia się z naszymi partnerami darmowymi kredytami do wydania na usługi AWS.

Usług Amazon Web Services chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, jest to jedno z wiodących rozwiązań na rynku usłuch serwerowych. Niemal nieograniczona oferta produktów i usług dostosowanych do potrzeb zarówno producenta skarpetek jak i zaawansowanych technologinie rozwiązań z obszaru Virtual Reality. Głęboko wierzymy, że wykorzystanie otrzymanych funduszy może się znacząco przysłużyć każdemu przedsiębiorcy! A zatem nie przedłużajac przenetujemy przed Państwem pełny pakiet korzyści osiąganych niemal bezwarunkowo przez każdy projekt wchodzący na naszą platformę:


W ramach programu uczestnicy mogą skorzystać z:

  • 25.000 USD do wykorzystania w ciągu dwóch lat na dowolną kombinację usług dostępnych na platformie AWS;

  • 5 000 USD do wykożystania na wspracie biznesowe w ramach programu Buisness Support;

  • Dedykowane szkolenia, które pomagają w wykorzystaniu usług producenta w chmurze w ramach programu Self-Peaced Labs AWS

 

Więcej dowiesz się klikając tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z programu zapraszamy do kontkatu! kontakt@neweconomy.pl

Jeśli korzystałeś już z progrmu w ramach współpracy z innym podmiotem, ale o niższym limicie, skontaktuj się z nami, pomożemy uzyskać Ci przedłużenie lub wznowienie programu z nowym wyższym kredytem.

Wszystkich niezdecydowanych także zapraszamy do kontaktu, aby a także do sprawdzenia możliwości jakie dają usługi AWS. To ponad 160 różnego rodzaju usług i serwisów, które mogą być wykorzystane przez uczestników programu. Najnowocześniejsze rozwiazania informatyczne są na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy do skorzystania i wypróbowania!