Ogarniamprad.pl na platformie Neweconomy

< WRÓĆ 05.08.2019 10:17

Jeśli od dawna zastanawiałeś się, jak optymalizować koszty energii w firmie i domu to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość - Ogarniamprad.pl rozpoczyna swoją przygodę na platformie Neweconomy. Celem spółki jest stworzenie aplikacji, dzięki której każdy będzie miał możliwość do samodzielnego, zdalnego i elektronicznego zakupu energii na korzystnych warunkach.

Ogarniamprad.pl to więcej niż firma. To społeczność aktywnych ludzi, którzy poprzez wspólne działanie, wsparte wiedzą ekspertów rynku energii, chcą optymalizować koszty energii w firmie i domu. Wykorzystując potencjał grup zakupowych oraz kilkuletnie doświadczenie na rynku energii, tworzą platformę do samodzielnego, zdalnego i elektronicznego zakupu energii oraz gazu. Kluczowym elementem rozwiązania jest to, aby droga pomiędzy użytkownikami, a najlepszymi ofertami na rynku była coraz krótsza i bezpieczniejsza, a zawarte kontrakty cieszyły obie strony transakcji. Bliska jest im idea czystej energii z OZE i optymalizacja zużycia tej czarnej, z węgla.

Firma potrzebuje kapitału na przeniesienie projektu do aplikacji, dzięki której każdy będzie swoim brokerem energii. Aplikacja oferuje dostęp do wszystkich oferowanych przez sprzedawców produktów, usług i optymalizacji na wyciagnięcie ręki, w Twoim smartfonie!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie, który zmienia zasady gry na rynku energii i gazu. Który odpowiada na wyzwania ochrony klimatu z jednoczesnym minimalizowaniem kosztów dla odbiorcy. Do projektu, gdzie spotkasz świetnych ludzi z wielu branż i z rożnymi pasjami i gdzie zainwestowane pieniądze przyniosą konkretne zyski. Wszyscy bowiem używamy energii każdego dnia!

Odwiedź profil Ogarniamprad.pl na Neweconomy!