Przedsiębiorcze lato w Samsung Inkubator

< WRÓĆ 07.08.2020 14:33

Jak technologia i startupy mogą zmienić świat na lepsze? Czy prawo autorskie działa inaczej w cyfrowym świecie? W jaki sposób prowadzić identyfikację w sieci? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielimy podczas webinariów skierowanych do świata biznesu podczas cyklu “Przedsiębiorcze lato” w Samsung Inkubator.

Cykl wirtualnych spotkań to efekt wspólnych działań na rzecz środowiska biznesowego, start-upów oraz organizacji pozarządowych Samsung Inubatorów w Lublinie i Białymstoku, których operatorem jest Neweconomy. 

Od sierpnia startupowcy, przedsiębiorcy, managerowie kreatywni, studenci i wszyscy zainteresowani tematyką biznesową będą mogli wziąć udział w bezpłatnych webinarach poświęconych tematom istotnym dla funkcjonowania w sieci, a także budowania tożsamości nowych, kreatywnych pomysłów i identyfikacji w świecie cyfrowym. Spotkania potrwają do końca września, a ich głównym celem będzie przekazanie niezbędnej wiedzy oraz wskazanie narzędzi, dzięki którym uczestnicy webinarów będą mogli efektywnie rozwijać swój biznes.

W sierpniu spotkamy się z przedstawicielką Fundacji Centrum Cyfrowe, Natalią Mileszyk, która odpowie na najczęściej pojawiające się pytania prawne dotyczące prowadzenia działalności kreatywnej w Internecie, a także udostępniania materiałów online. Następnie przedstawimy w jaki sposób prowadzić konto firmowe za pomocą platformy LinkedIn, a także jak ją wykorzystać do budowania sieci kontaktów oraz angażowania społeczności. We wrześniu poznamy przykłady jak współpracować z dużymi markami jako visual designer. Swoją drogę po przemyśle kreatywnym namaluje słowem Beata Barrakuz Śliwińska. Cykl przedsiębiorczego lata zakończy ekspert i mentor startupowy, Adam Trojańczyk, który przedstawi jak technologia oraz startupy mogą zmieniać świat na lepsze, a także jak rozwijać startup, aby miał szansę odnieść sukces.

Pierwsze spotkanie „Prawo autorskie w świecie cyfrowym” odbędzie się już w czwartek 13 sierpnia o godz. 17.00. O terminach kolejnych spotkań, jak i szczegółową agendę tych wydarzeń udostępnimy wkrótce!

O profesjonalne przygotowanie treści zadba Neweconomy, operator Samsung Inkubator w Lublinie i Białymstoku. Na wydarzenia nie trzeba się zapisywać, wszystkie e-spotkania transmitowane będą na profilu Neweconomy na Facebooku.