UchFit dołącza do Neweconomy!

< WRÓĆ 23.12.2019 12:38

UchFit to personalny i uniwersalny uchwyt na Twoje rzeczy, które zabierasz na trening: napój, ręcznik, smartfon, bluzę oraz na osobiste przedmioty, których nie chcesz zostawić w szafce. Produkt jest nowoczesnym i wygodnym rozwiązaniem do organizowania wszystkich rzeczy, które dotąd pozostawały na podłodze, na sprzęcie do ćwiczeń czy na parapecie pod oknem. Jest to również wyjątkowe urządzenie dla twórców, influencerów i trendsetterów branży fitnessowej i lifestylowej, ponieważ uchwyt może służyć jako statyw. Robienie zdjęć czy nagrywanie materiałów z siłowni nigdy nie było łatwiejsze.

UchFit dostępny jest tutaj.

Pomysłodawcą jest Konrad Olejniczak, który stał się twarzą kampanii Młodzi w Łodzi - Mam pomysł na Startup w 2019 roku. Dzięki aktywnym działaniom marketingowym spółka podpisuje umowy partnerskie, które poszerzają kanały sprzedaży o kolejne europejskie rynki. Uchfit jest już dystrybuowany na Litwie, Łotwie oraz w Holandii. Według raportów z 2019, w samej Europie ćwiczy ponad 60 mln osób w blisko 60 tysiącach klubów fitness. Spółka ma w planach ekspansję na największe rynki fitness w Europie znajdujące się w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Możesz ich wesprzeć tutaj.

Wspierając spółkę na Neweconomy przyczyniasz się do rozwoju produktu, którego możesz użyć w wielu sytuacjach. Obecnie zespół UchFitu jest w fazie projektowania adapterów do rowerów i samochodów. Całość środków jakie uda się zgromadzić spółka przeznaczy na rozwój produktu i znalezienie jeszcze lepszych i skuteczniejszych rozwiązań dla problemów pojawiających się podczas aktywności fizycznych. Uchfit zdobył nagrodę innowacyjności na międzynarodowych targach FIWE w 2018 roku.