Webinar: jak prowadzić profil firmy na LinkedIn

< WRÓĆ 19.08.2020 20:58

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Przedsiębiorcze lato” w Samsung Inkubator. Podczas serii wirtualnych spotkań uczestnicy mają szansę dowiedzieć się, jak rozwijać swój biznes w sieci, a także z jakich narzędzi korzystać, aby być efektywnym przedsiębiorcą. Najbliższe spotkanie poświęcone zostanie platformie LinkedIn, a poprowadzi je Dagmara Pakulska - trenerka, konsultantka i publicystka w zakresie szeroko pojętego e-marketingu.

LinkedIn to jeden z najpopularniejszych portali zawodowych. Codziennie ponad 400 milionów osób z różnych branż i krajów szuka tam usług i rozwiązań dla swoich biznesów. Miejsce to daje więc możliwość bezpośredniego i efektywnego kontaktu z osobami, które obejmują różne stanowiska w organizacjach: od specjalistów przez managerów do CEO. Posiadanie konta firmowego jest świetnym narzędziem do budowania eksperckiego wizerunku firmy oraz dotarcia do potencjalnych klientów.

Posiadanie firmowego profilu na LinkedIn umożliwi:

  • budowanie świadomości marki w największym medium biznesowym na świecie;
  • przyciąganie potencjalnych klientów lub kandydatów do pracy;
  • zwiększenie widoczności marki w świecie online.


Podczas webinaru dowiesz się:

  • jak stworzyć firmowy profil na LinkedIn krok po kroku;
  • w jaki sposób tworzyć i dystrybuować treści na LinkedIn;
  • jak mierzyć skuteczność prowadzonych działań firmowych w serwisie;
  • jak zachęcić pracowników, by wspierali markę firmową w tym medium.


Spotkanie poprowadzi Dagmara Pakulska - trenerka, konsultantka i publicystka w zakresie szeroko pojętego e-marketingu. W branży internetowej działa od 2010 r. w branży internetowej, a doświadczenie zdobywała w agencjach interaktywnych i EB-owych. Aktualnie prowadzi własną działalność, w ramach której szkoli z zakresu social media marketingu, social sellingu, real-time marketingu oraz personal brandingu, jak również zajmuje się opracowaniem i egzekucją strategii marketingowych. W jej portfolio szkoleniowym znajdują się między innymi takie podmioty, jak: TVN, Idea Hub czy ŁKS. Od 2015 r. prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na AGH i WSE.

Webinar odbędzie się 26 sierpnia (środa) o godz. 10:00 na profilu Neweconomy na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1011894952580143/

Spotkanie jest bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Zachęcamy do zadawania pytań w grupie. Prelegentka postara się na nie odpowiedzieć podczas webinaru.

Cykl wirtualnych spotkań to efekt wspólnych działań na rzecz środowiska biznesowego, start-upów oraz organizacji pozarządowych Samsung Inubatorów w Lublinie i Białymstoku, których operatorem jest Neweconomy.