Webinar: Nie daj się zhackować!

< WRÓĆ 23.10.2020 14:37

Zapraszamy na spotkanie w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa w Samsung Inkubator. Podczas tego wyjątkowego webinaru uczestnicy mają szansę dowiedzieć się m.in. jak minimalizować ryzyko cyberataku w mobilnym świecie, czy można zachować bezpieczeństwo pracy z urządzeniami mobilnymi w czasie pandemii, a także jak wygląda bezpieczny ekosystem dla urządzeń elektronicznych.

Historie o cyberatakach nie są już wyłącznie zarezerwowane dla postapokaliptycznych filmów czy książek o tematyce sci-fi. Każdego dnia jesteśmy narażeni na ofensywę cyberprzestępców, niezależnie od tego czy przeglądamy social-media, pracujemy zdalnie, czy wykonujemy operacje bankowe. Nowe technologie są wszechobecne w naszym życiu i tylko umiejętne korzystanie z ich możliwości pozwoli nam obronić się przed potencjalnych atakiem, ochronić nasze dane czy zabezpieczyć naszą prywatność.
Wiedzą jak nie dać się zhackować od strony technicznej oraz biznesowej podzielą się specjaliści Samsung Polska, na co dzień zajmujący się tematyką cyberbezpieczeństwa i rozwiązaniami Samsung w tym zakresie.
 
Podczas webinaru dowiecie się:
- jakie są metody cyberataków;
- co zawodzi przy cyberatakach;
- jak Samsung postrzega kwestie mobilnego bezpieczeństwa i czym jest Samsung Knox;
- jak powinna wyglądać cyberhigiena pracy w czasie pandemii.
 
E-spotkanie poprowadzi Tomasz Chomicki - Business developer i pasjonat nowych technologii, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Samsung Electronics Polska, a także Paweł Burakowski, ekspert rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego oraz produktów IT w Samsung.
 
Wydarzenie odbędzie się w ramach Europejskiego Miesiąca Przedsiębiorczości (European Cybersecurity Month). Jest to coroczna kampania europejska podnosząca świadomość o cyberbezpieczeństwie i nowoczesnych technologiach. Jej celem jest nie tylko przestrzeganie przed potencjalnymi zagrożeniami, ale również promowanie odpowiedzialnego korzystania z sieci.
 
Webinar odbędzie się 29 października (czwartek) o godz. 11:00 na profilu Neweconomy.
Spotkanie jest bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Zachęcamy do zadawania pytań na stronie wydarzenia. Prelegenci postarają się na nie odpowiedzieć podczas webinaru.
 
#ECSM #BezpiecznyMiesiac #MiesiacCyberbezpieczenstwa