Webinar: Transformacja cyfrowa w przedsiębiorstwach

< WRÓĆ 17.09.2020 10:04
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Przedsiębiorcze lato” w Samsung Inkubator. Podczas serii wirtualnych spotkań uczestnicy mają szansę dowiedzieć się, jak rozwijać swój biznes w sieci, a także z jakich narzędzi korzystać, aby być efektywnym przedsiębiorcą. Najbliższe spotkanie zostanie poświęcone transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach, a poprowadzi je Adam Trojańczyk - Head of Development w Inwedo, mentor i ekspert w programach akceleracyjnych, były doradca ds. startupów dla Central European Startup Awards.

Transformacja cyfrowa zazwyczaj opiera się na trzech filarach, których zmiana wpływa na holistyczne działanie firmy. Dotyczy najczęściej takiego zakresu jak praca poszczególnych jednostek, wykorzystanie danych i optymalizacja procesów zachodzących wewnątrz organizacji. W przemyśle i środowisku startupów bardzo dużo mówi się o Industrial Internet Of Things (w skrócie IIoT) i aplikacjach, które w nim działają. Mniej jednak mówi się o samych danych i wykorzystaniu ich do poprawy wydajności całej firmy. Czym jest transformacja cyfrowa i jakie ma zastosowanie w przedsiębiorstwach i startupach?
 
Webinar skierowany jest do managerów, przedsiębiorców, CEO, ludzi biznesu, studentów, a także wszystkich zainteresowanych tematyką digitalizowania firm i rozwoju biznesu w Polsce.
 
Podczas webinaru dowiesz się:
- czym jest transformacja cyfrowa w przedsiębiorstwach;
- jak gromadzić dane w firmach;
- jak wyglądają procesy i modele biznesowe;
- jakie są trendy transformacji cyfrowej w 2020 roku.
 
Spotkanie poprowadzi Adam Trojańczyk - Head of Development w Inwedo,mentor i ekspert programów akceleracyjnych dla startupów, członek rady programowej w Mikserze Inteligentnych Technologii oraz członek zarządu stowarzyszenia pomagającego osobom niepełnosprawnym, były doradca ds. startupów dla Central European Startup Awards. Pracował dla strefy ekonomicznej w Meksyku, firm w USA, największych interaktywnych agencji w Polsce, aż po firmy z Japonii i Australii. Współtworzy i angażuje się w rozwój wielu starupów.
 
Webinar odbędzie się 24 września (czwartek) o godz. 11:00 na profilu Neweconomy na Facebooku.
 
Spotkanie jest bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Zachęcamy do zadawania pytań w grupie. Prelegent postara się na nie odpowiedzieć podczas webinaru.