Wspieraj obiecujące spółki!

< WRÓĆ 05.06.2019 12:28

Prowadzimy rozmowy z dużą liczbą firm, jednak na platformę będziemy wprowadzać je stopniowo. W pierwszej kolejności chcieliśmy przedstawić spółki, które reprezentują różne branże i są na różnym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. Pokazujemy tym samym firmy z branży IT, modowej, jak również z sektora pomocy społecznej. Te które już kilka lat obecne są na rynku, jak również te, które zarejestrują swoją działalność w momencie zebrania funduszy. Wszystkie jednak łączy jedno - ogromny potencjał, chęć działania oraz możliwości rozwoju, dzięki Waszemu wsparciu finansowemu!


House of April
House of April to marka modowa, której flagowym produktem jest unikalna, chroniona patentem broszka w stylu casual luxury. Jej wyjątkowy wzór i odważna koncepcja zyskały już sobie ogromne grono fanek, a slogan „Pocałuj mnie w broszkę” stał się pewnego rodzaju manifestem podkreślającym siłę kobiet! Firma szuka dodatkowego kapitału, który pozwoli zrealizować marzenie i rozszerzyć ofertę o dodatkowe produkty tworząc Dom Mody Akcesoriów House od April. Klientki od dawna pytają o nowe produkty jak muchy, spinki do mankietów, poszetki i apaszki!
Zobacz profil tutaj.


Traveler by ShareMap
Traveler to odpowiedź na potrzeby każdego z podróżników – łatwego zaplanowania i relacjonowania podróży. To aplikacja, która łączy w sobie planowanie trasy, rezerwację lotów, hoteli oraz dzielenie się wrażeniami i zdjęciami ze znajomymi w mediach społecznościowych. Firma szuka dodatkowego kapitału, który przeznaczy na rozwój aplikacji. Ich ogromny potencjał opiera się również na doświadczeniu zyskanym podczas tworzenia aplikacji skierowanej do pielgrzymów BonaFide, która została objęta patronatem Episkopatu.
Zobacz profil tutaj.

myWiseGlass
myWiseGlass to inteligentne lustro, które oprócz podstawowej roli odbijania obrazu, pełni również funkcje komunikacyjnego centrum domu lub biura. Może wyświetlać takie informacje jak pogoda, kalendarz, wiadomości dnia, a także odtwarzać muzykę i wyświetlać filmiki. Firma posiada solidne doświadczenie. W 2017 r. stworzyła i wprowadziła na rynek pierwsze na świecie lustro WiseGlass, które dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom umożliwia wyświetlanie reklamy na tafli szkła i targetowanie jej według określonych cech, takich jak wiek, płeć, a nawet nastrój czy też postura ciała. Zrewolucjonalizowali tym samym rynek reklamy! Idąc za głosem swojej społeczności, firma poszukuje dodatkowego kapitału, aby stworzyć nową linie produktową i zaoferować lustro dla klienta indywidualnego - myWiseGlass.
Zobacz profil tutaj.

2helpU
2helpU to pierwsza w Polsce platforma stworzona do współpracy między osobami starszymi i z niepełnosprawnościami, a wolontariuszami czy profesjonalistami branży medycznej i rehabilitacyjnej. Łączy osoby w potrzebie z tymi, które chcą nieść pomoc i znajdują się w pobliżu. Celem jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami w codziennym życiu, tak by nie byli wykluczeni społecznie. Spółka potrzebuje dodatkowego kapitału na zrealizowanie projektu tj. stworzenie strony www oraz aplikacji.
Zobacz profil tutaj.

W najbliższym czasie na platformę wejdą kolejne spółki z branży energetycznej czy też druku 3D. Bądźcie z nami! Jest wiele świetnych pomysłów do zrealizowania!