Wystartupuj z ProtoLab wprost na Electronics Show

< WRÓĆ 10.03.2020 14:12

Witajcie startuperzy!

Uwaga ze względu na wyjątkową sytuację spowodowaną panującą pandemią nastąpiła zmiana terminów

***składanie wniosków zostało przedłużone do 30.04.2020, termin prezentacji oraz ich forma zostaną ogłoszone w kolenych komunikatach. 

 

Neweconomy łączy siły z ProtoLab. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszym najnowszym konkursie!

Propozycja udziału skierowany jest do wszystkich zaangażowanych i oryginalnie myślących przedsiębiorców zarówno tych już funkcjonujących jak i tych, którzy dopiero przymierzają się do rozpoczęcia przygody jaką jest prowadzenie własnej działalności. Jeśli szukasz sposobu na wprowadzenie swoich pomysłów w życie, to właśnie może być pierwszy krok!

Dzięki uczestnictwu w konkursie zyskujesz więcej niż same nagrody, to możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach i kierunkach w życiu, możliwość zaprezentowania swojego w bezpiecznym środowisku symulującym rozmowę z inwestorem, gdzie szanujemy wzajemnie swoje pomysły, a także możliwość rozpoczęcia pozyskiwania środków na realizację założeń dzięki darmowemu wejściu na platformę neweconomy.pl

Zatem nie zwlekaj i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi konkursu i widzimy się na części prezentacyjnej w Rzeszowie, powodzenia!

Pamiętajcie, że walczycie o wyjątkowe nagrody:

10,000 PLN ufundowane przez Związek Cyfrowa Polska

25,000 USD do wykorzystania na usługi Amazon Web Services

Darmowa publikacja profilu startupu na platformie Neweconomy

5 godzin konsultacji ze specjalistami od marketingu

3 godziny konsultacji prawnych

3 godziny konsultacji podatkowych

 

Krok 1

Zarejestruj sie na neweconomy.pl i uzupełnij swoje dane w zakładce profil.

Krok 2

Zadanie konkursowe polega na wysłaniu przez uczestnika prezentacji o prowadzonej przez niego działalności gospodarczej albo projektu pomysłu na rozpoczęcie i prowadzenie przedsiębiorstwa.

Lista wymaganych dokumentów do konkursu

Uwaga, nie ma takiej listy! Z doświadczenia wiemy, że potencjalny inwestor na pierwszą rozmowę nie prześle Wam spisu materiałów, które należy przygotować aby go zdobyć. W związku z tym chcemy Was zachęcić do wczucia się w rolę przedsiębiorcy, który swoją ofertą próbuje zainteresować potencjalnego inwestora. Dlatego jeżeli uważacie, że wystarczy one pager, tak też zróbcie. Jednak jeśli uważacie, że najlepiej wysłać prezentacje z biznesplanem to też macie taką możliwość! Zatem nie przedłużając pamiętajcie, jeśli chcecie się rozwijać i inwestować w Wasz pomysł teraz macie szanse przeprowadzić próbne rozmowy z potencjalnym inwestorem.

Kalendarz konkursu:

Do 31.03.2020 przyjmowanie zgłoszeń

Do 20.04.2020 informacja o zakwalifikowaniu się do rundy prezentacji

27.04.2020 prezentacje w siedzibie ProtoLab

Wręczenie nagród na Electronics Show!

W ocenie projektów bierzemy pod uwagę następujące cechy:

- Nieszablonowość
- Pomysłowość
- Wykorzystanie
- Funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań
- Jakość prezentacji

Zgłoszenie projektu wysyłajcie na kontakt@neweconomy.pl z tytułem wiadomości  „Wystartupuj wraz z Protolab wprost na Electronics Show”

Prezentacje przedsiębiorstw należy dostarczyć do 31 marca 2020.

 

Pełny regulamin konkursu dostępny tutaj.