House of April

 

OPIS PROJEKTU

House of April to marka modowa, której flagowym produktem jest unikalna, chroniona patentem broszka. Filozofia firmy opiera się na dwóch filarach. Filar "casual luxury" to projektowanie i wykonywanie najwyższej jakości broszek oraz filar "pocałuj mnie w broszkę" to koncepcja towarzyszenia kobietom w ich życiu, to codzienne wspieranie i inspirowanie.

Broszki House of April są jedyne w swoim rodzaju. Takich jak nasze po prostu nie ma! Wzór jest unikatowy, a koncepcja odważna - kochamy kolory i nie wahamy się ich używać! Potrzebujemy dodatkowego kapitału, który pozwoli nam zrealizować marzenie i rozszerzyć ofertę o dodatkowe produkty, tworząc Dom Mody Akcesoriów House of April.

Dochody branży biżuterii charakteryzują się 30% rocznym wzrostem. A my rośniemy jeszcze więcej. Wszyscy nowi udziałowcy zyskają na wzroście wartości naszych udziałów i będą mogli z bliska obserwować proces kreatywny oraz dawać swój wkład w tworzenie nowych kolekcji i produktów. Czekamy na Ciebie! W broszkach siła!

kup udziały

Poznaj nas

 


NASZE OSIĄGNIĘCIA

Stawianie na najwyższą jakość w każdym aspekcie funkcjonowania firmy przyniosło nam nagrodę WEBSTAR za najlepszą stronę modową roku 2015 oraz nominację E-commerce Polska w kategorii najlepszy mały sklep.

 

 

 

NA CO ZBIERAMY

Nasz cel to 300 tys. zł. Za tę kwotę będziemy mogli stworzyć propozycję produktową Domu Mody Akcesoriów House of April. Mamy już projekty apaszek, a spinek do mankietów mamy nawet prototypy, planujemy naszyjniki i torebki, o które już teraz pytają klientki. Kwota ta pomoże nam również wziąć udział w zagranicznych wydarzeniach, w tym w prestiżowych targach mody biżuteryjnej Bijorhca Paris, do których zakwalifikowaliśmy się w ubiegłym roku, ale musieliśmy zrezygnować z udziału, ze względu na ogromny koszt przygotowania stoiska i wyjazdu.

Część tych funduszy przeznaczymy na umocnienie dotychczasowych, najlepszych kanałów sprzedaży, takich jak portale internetowe Facebook, Instagram oraz sieci butików partnerskich. Dodatkowo marzymy o otworzeniu naszego profesjonalnego sklepu na Amazonie, co byłoby dla nas idealną formą sprzedaży poza Europą.

 

CO OFERUJEMY

Inwestując w House of April, masz szansę dołączyć do grona inwestorów czerpiących zyski na dynamicznie rozwijającym się rynku biżuteryjnym oraz stać się częścią społeczności silnych kobiet, skupionych wokół unikatowej biżuterii. Masz szansę być częścią wielkiego międzynarodowego sukcesu polskiej marki modowej.

 

 

Zainwestuj w dobrze rozwijającą się spółkę i kup do 10% udziałów. Obserwuj z bliska proces kreatywny, miej swój wkład w tworzenie nowych kolekcji i produktów.

kup udziały

Jeśli nasze broszki są ci bliskie i chcesz pokazać, że trzymasz za nas kciuki, wesprzyj nas dowolną kwotą i dołącz do grona patronów, którzy wspierają stały rozwój naszej marki.

wspieraj

Kup w przedsprzedaży wybrany przez ciebie produkt, z kolekcji, które planujemy stworzyć. Wybierz spinkę do mankietów, męską muchę, torebkę, apaszkę lub poszetkę.

zobacz produkty

 

 

OD BROSZKI SIĘ ZACZYNA

Nasze broszki tworzymy ręcznie w Polsce. Ambicją marki jest projektowanie kilkuset modeli rocznie w limitowanych ilościach. Dzięki temu nasze klientki mają nieustannie zagwarantowane nowości.

Broszki są wykonane z satynowych wstążek, szyte i klejone. Gwiazdą naszego wykonania jest tył z mosiądzu pozłacany twardym złotem.

W ciągu 5 lat sprzedaliśmy około 5 tysięcy broszek, mamy wiele stałych i nowych klientek. To właśnie te panie – kobiety takie jak my – są dla nas najważniejsze. Naszą misją jest to, aby były po prostu zadowolone. Jeśli stosujemy się do tej zasady, wszystko inne układa się wspaniale.

broszka

Nasze broszki dopełniają wizerunku kobiet (i nie tylko!) już niemal na całym świecie. 

 

 

NASZ STYL

Skupiamy wokół siebie kobiety, które mają już swój indywidualny styl i chcą dodać to “coś” do codziennego ubioru – biurowej garsonki, marynarki, swetra czy też wieczorowej sukienki. Jesteśmy dumne z grona fanek, z których wiele posiada własne kolekcje, liczące nawet do 100 szt.! One kochają nasze broszki tak jak my!

Nasze broszki dopełniają stylizacji m.in. Macademian Girl, Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Barbary Nowackiej, Maffashion, Kasi Tusk czy Edyty Górniak oraz wielu innych znanych i cenionych kobiet.

Popieramy prawa kobiet, z nielimitowaną ekspresją kobiecych głosów, pasji oraz osiągnięć. Pragniemy dodawać siły. Jesteśmy rozpoznawalne oraz zapadamy w pamięć również dzięki naszemu przewrotnemu hasłu: POCAŁUJ MNIE W BROSZKĘ. Nasze klientki kochają siłę stojącą za tym przekazem!

 

broszka

 

  • Struktura udziałów
  • Potencjał rynkowy
  • Kanały sprzedaży

Na wykresie można zobaczyć obecną strukturę udziałów w spółce House of April.

W ostatnim czasie firma zajmująca się analizowaniem światowych tendencji konsumenckich McKinsey, opublikowała raport na temat sytuacji na rynku biżuterii i przedstawiła prognozy. Z ich ustaleń wynika, że przemysł biżuteryjny będzie tą gałęzią gospodarki, która we wszystkich krajach Europy oraz Stanach Zjednoczonych będzie odnotowywała znaczne zyski.

Zgodnie z przewidywaniami w 2020 roku wartość światowego rynku jubilerskiego będzie wynosiła 250 miliardów euro. Należy zauważyć, że wartość rynku w 2015 roku szacowana była na niemal 150 miliardów euro. Opublikowany raport napawa optymizmem, gdyż spory udział w tym rynku może przypaść polskim firmom.

Tak jak dbamy, żeby o naszych broszkach było głośno, tak dbamy o rozwój kilku kanałów sprzedaży:

 Nasza nagrodzona WEBSTAR strona i sklep www.houseofapril.com

 Profil na Facebooku "Pocałuj mnie w broszkę", który zgromadzi już prawie 10 tys. fanek

 Targi oraz konferencje – w ciągu ostatnich dwóch lat pracowałyśmy ponad 30 weekendów w roku. To ważny dla nas kanał pozyskiwania nowych klientek

 Zamówienia korporacyjne – to jest dla nas bardzo dobrze rokujący kanał - mamy się czym pochwalić - wykonałyśmy realizacje m.in. dla wielkich firm farmaceutycznych etc.

 Butiki partnerskie - przedefiniowałyśmy ten kanał - wyszłyśmy z założenia, że lepsza jest jakość niż ilość.

Mówiąc o naszej sprzedaży nieoceniona jest również siła rekomendacji, gdyż nasze Klientki często polecają nas swoim znajomym i często do nas wracają z kolejnym zamówieniem (i kolejnym i kolejnym). Niezmiernie nas to cieszy, gdyż pokazuje, że siła kobiet skupionych wokół House of April jest wielka!

 

 

ZAŁOŻYCIELKA HOUSE OF APRIL

 

Barbara Kwiecień – wizjonerka, która przełamuje stereotyp, łącząc twardy biznes z marzeniami i dobroczynnością. Przez prawie 10 lat prezes zarządu polskiego oddziału największej na świecie amerykańskiej agencji PR. Pracowała i prowadziła kampanie komunikacyjne dla największych międzynarodowych marek świata.

Dwa razy nominowana w kategorii Businesswoman roku Fundacji "Sukces pisany szminką" (2017 i 2018), laureatka nagrody "Kobieta Charyzmatyczna". Najbardziej jednak ceni sobie wyróżnienie, które zdobyła jako pierwsza osoba i kobieta na świecie wśród 53 biur agencji PR, dla której pracowała – nagrodę Public Service Award.

 

Ryzyka

Przemyślane decyzje
  • Firmy zarejestrowane na Neweconomy mogą zachęcać do zakupu swoich udziałów. Jeżeli jesteś przekonany, że firma którą znalazłeś na Neweconomy jest fascynująca i wierzysz w jej powodzenie, możesz zostać jej współwłaścicielem. Pamiętaj jednak, że tylko część z obiecujących młodych przedsiębiorstw odnosi sukces rynkowy. Bycie współwłaścicielem oznacza nie tylko potencjalnie korzyści, ale także spore ryzyko. Rozsądnie wykorzystuj swoje pieniądze i kupuj udziały tylko tych firm, które Cię pasjonują.
  • Pamiętaj, że zbiórka może się nie udać, a zebrane środki nie wystarczą na planowane inwestycje. W takim przypadku spółka powinna zwrócić wszystkie wpłacone pieniądze. Neweconomy nie pobierze żadnej prowizji, jedynym kosztem jest koszt operacji przelewu pobierany przez TPay, zgodnie z tabelą prowizji.
  • Istnieje również niewielkie ryzyko że firma nie wywiąże się z obowiązku przekazania zakupionych przez Ciebie udziałów. Aby chronić Twoje interesy, w umowie pomiędzy Neweconomy a firmą zawarliśmy kary umowne, które obciążą firmę w razie tej sytuacji. Staramy się także jak najdokładniej zweryfikować rzetelność każdej ze spółek oferujących sprzedaż udziałów na naszym portalu.
Ryzyko biznesowe przedsięwzięcia
  • Pamiętaj o tym, że większość nowopowstałych firm nie zamienia się automatycznie w Facebook, Google czy Uber. Większość nowych przedsięwzięć biznesowych kończy się niepowodzeniem. Wydając swoje pieniądze na zakup udziałów firmy, podejmujesz bardzo odważną decyzję wspierając młodych przedsiębiorców w drodze do sukcesu. To ryzyko wiąże się z potencjalną nagrodą w postaci wzrostu wartości Twoich udziałów, ale nie ma na to żadnej gwarancji. Jeżeli szukasz bezpiecznej przystani dla Twoich środków, Neweconomy nie jest takim miejscem, tutaj każde przedsięwzięcie obarczone jest dużym ryzykiem.
  • Najważniejsze jest to, abyś osobiście zweryfikował wiarygodność i historię firmy oraz jej twórców, co może znacząco wpływać na ograniczenie możliwego ryzyka. Natomiast w przypadku sporu pomiędzy Tobą a firmą oferujemy pomoc prawną.
  • W każdym momencie możesz się z nami skontaktować, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z kupnem udziałów.