Opis projektu

UchFit jest odpowiedzią na potrzebę trenujących. To uniwersalny, innowacyjny uchwyt, dzięki któremu podczas treningu osobiste przedmioty będą przechowywane wygodnie, bezpiecznie i przede wszystkim higienicznie. Jeśli zdarzyło Ci się przed treningiem na sali rozglądać z wypisanym pytaniem na twarzy - „gdzie mogę położyć swoje rzeczy?”, to UchFit jest rozwiązaniem dla Ciebie. Nigdy więcej nie położysz swoich osobistych przedmiotów na podłodze czy parapecie siłowni. Dzięki silnym magnesom UchFit można przymocować do dowolnej metalowej powierzchni. Butelka z wodą, smartfon, ręcznik, kluczyk do szafki i chusteczki –UchFit zmieści je wszystkie.

Kup dla siebie i dla kogoś bliskiego, a jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa, wesprzyj nasz rozwój dowolną kwotą. Będziesz miał okazję poznać nasz zespół i brać udział w dyskusji, w jakim kierunku powinniśmy produkt rozwijać.

wspierajzobacz produkty

Poznaj nas

O produkcie

UchFit to personalny i uniwersalny uchwyt na Twoje rzeczy, które zabierasz na trening: napój, ręcznik, smartfona, bluzę oraz na inne osobiste przedmioty, których nie chcesz zostawić w szafce. UchFit jest nowoczesnym i wygodnym rozwiązaniem do uporządkowania wszystkich rzeczy, które dotąd pozostawały na podłodze, na sprzęcie do ćwiczeń czy na parapecie pod oknem. Wprowadź nowy porządek do swoich treningów i zacznij używać UchFit.

Poznaj, a następnie pokochaj jego trzy główne funkcjonalności:

 • magnetyczny uchwyt na butelkę do 0,8L lub 74 mm średnicy,
 • magnetyczny, samodzielny uchwyt na smartfon - Smart UchFit idealny do dzielenia się swoimi treningami na Stories czy tworzeniu video blogów, opaski silikonowe można dostosować do każdej wielkości smartfona,
 • zintegrowane haczyki na ręcznik, klucze i inne akcesoria.

UchFit jest niezwykle mobilny, dzięki silnym magnesom, które współgrają z metalową powierzchnią praktycznie każdego sprzętu na siłowni. To zdumiewające jak szybko staję się on nierozłącznym wyposażeniem naszej torby treningowej. Bierzesz UchFit, instalujesz w nim swoje rzeczy i podczas treningów masz go zawsze przy sobie. Dzięki odpowiedniemu magnetycznemu uchwytowi na telefon SMART by Uchfit, możesz z powodzeniem i łatwością robić zdjęcia, nagrywać filmy lub obsługiwać ulubione aplikacje podczas treningów. Używaj go jak statywu i umieszczaj tam gdzie Ci wygodnie. Nie ograniczaj się do standardowych ujęć. Takiego rozwiązania nie znajdziesz nigdzie!


Na co zbieramy?

UchFit jest rozwiązaniem uniwersalnym. Chcemy stworzyć produkt, którego możesz użyć w wielu sytuacjach. Obecnie projektujemy adaptery do rowerów i samochodu, ale dzielimy to mocno z innymi działaniami – sprzedaż, marketing, poszukiwania partnerów B2B, projektowanie materiałów POS oraz tworzenie nowego contentu. Potrzebujemy wsparcia, abyśmy mogli rozwinąć nasz zespół i jego kompetencje. Całość środków jakie uda nam się zgromadzić, przeznaczymy na rozwój produktu i znalezienie jeszcze lepszych rozwiązań problemów pojawiających się podczas aktywności fizycznych i nie tylko.

UchFit cały czas rozwijamy, badając jego funkcjonalności i właściwości fizyczne. W przyszłości do Uchfitu będą dostępne akcesoria:

 • wymienny Powerbank
 • głośnik Bluetooth
 • adaptery na telefon do rowerów i hulajnóg
 • adaptery na telefon do samochodów

 

Wspierając nas finansowo, pomagasz tworzyć część polskiego wynalazku, którym chcemy odrobinę zmienić świat. Może wydawać się to górnolotne, ale porządkowanie przestrzeni wokół siebie oraz wygodniejsze treningi sprawiają, że ten komfort wpływa na nasze codzienne życie. Odzyskanie kontroli, pewność, że ma się wszystko pod ręką oraz możliwość tworzenia kreatywnych treści za pomocą smartfona, mogą dać wiele. Chcemy tworzyć dla innych, robimy to wszystko w Polsce i tutaj pragniemy produkt rozwijać. Wspierając nas, wspierasz tę wizję i możliwość pokazania, że ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

wspieraj

Kupując UchFit na tej platformie wspierasz jego rozwój. Kupując go możesz być pewny, że otrzymasz produkt wytworzony w Polsce, z najlepszej jakości materiałów. Kupując go teraz możesz liczyć na pewne wsparcie ze strony UchFit Team, 2 letnią gwarancję i możliwość wymiany na nowy egzemplarz, jeśli podczas właściwego użytkowania Cię zawiedzie. Nas nie zawiódł podczas wielomiesięcznych testów i jesteśmy pewni, że oddajemy w Twoje ręce, przedmiot, który spełnia swoje zadania. 


zobacz produkty

NASZE Osiągnięcia

Zespół UchFit to czworo doświadczonych zawodowo ludzi. Każdy z nas ma swoją pracę, firmę. UchFit był pomysłem początkowo rozwijanym „po godzinach”, a dziś, po dwóch latach przerodził się w gotowy produkt. Poczynając od projektowania, a kończąc na przygotowaniu opakowań i całego procesu logistycznego, UchFit jest wynikiem ciężkiej pracy. Ta praca zaowocowała kilkoma sukcesami i nagrodami. Zdobyliśmy nagrodę za PRODUKT ROKU w kategorii INNOWACJA na międzynarodowych targach fitness FIWE 2018.

To był sygnał, że nawet prezentując prototyp wydrukowany w 3D, możemy zdobyć uznanie klientów i branży. W międzyczasie uczestniczyliśmy też w konkursie Mam pomysł na startup - Młodzi w Łodzi. Zdobyliśmy wyróżnienie oraz sporo aprobaty dla naszego projektu.

Posiadamy zastrzeżony znak towarowy PL, znak towarowy i logo w UE oraz wzór przemysłowy UE.

Konrad – nasz CEO stał się twarzą kampanii Młodzi w Łodzi w 2019. W 2019 podpisaliśmy kilka umów partnerskich, które pozwalają nam walczyć o kolejne rynki europejskie. Na FIWE 2019 naszymi partnerami była firma Tiguar, producent i dystrybutor sprzętu fitness oraz LoginLab, organizacja tworząca wspaniałe eventy i zawody Crossfit. Jedną z nagród w konkursie Młodzi w Łodzi było zaproszenie do Tempere w Finlandii na Stream Startup Festival. Podczas tej podróży poznaliśmy wielu świetnych ludzi oraz nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe. Nasz produkt trafił już na rynek litewski i łotewski oraz holenderski. W planach mamy Wielką Brytanię i Niemcy. 

 

 • Potencjał rynkowy
 • Kanały sprzedaży

Rynek fitness co roku rośnie o kilka procent w Europie. Wg raportów z 2019, mamy ponad 60 mln osób ćwiczących w ponad 60 tysiącach klubów fitness. To ogromny potencjał rynkowy. Polska jest dopiero 7 rynkiem w branży fitness w Europie, ale stabilnie rośnie. Produkt kierujemy do całej Europy, ale przede wszystkim chcemy trafić na rynek niemiecki i brytyjski, które obejmują prawie 40% rynku. Pod tym kątem budujemy sieć naszych partnerów. Nasz plan to wkroczyć do największych państw UE i we współpracy z partnerami stworzyć odpowiednie kanały sprzedaży.

UchFit sprzedajemy w kanałach B2C i B2B. W październiku 2019 stworzyliśmy razem z naszym partnerem nowy sklep internetowy skierowany do klientów indywidualnych w Polsce.

→ uchfit.pl

Dzięki temu zespół UchFit może skupić się na budowaniu sieci partnerskiej B2B. Naszymi odbiorcami są już firmy z Litwy, Finlandii i Holandii. Na razie nie mamy jeszcze odpowiedniej skali, ale potencjał rynkowy oraz praca jaką wkładamy w marketing powinny niedługo przynieść oczekiwane rezultaty.

Ryzyka

Przemyślane decyzje
 • Firmy zarejestrowane na Neweconomy mogą zachęcać do zakupu swoich udziałów. Jeżeli jesteś przekonany, że firma którą znalazłeś na Neweconomy jest fascynująca i wierzysz w jej powodzenie, możesz zostać jej współwłaścicielem. Pamiętaj jednak, że tylko część z obiecujących młodych przedsiębiorstw odnosi sukces rynkowy. Bycie współwłaścicielem oznacza nie tylko potencjalnie korzyści, ale także spore ryzyko. Rozsądnie wykorzystuj swoje pieniądze i kupuj udziały tylko tych firm, które Cię pasjonują.
 • Pamiętaj, że zbiórka może się nie udać, a zebrane środki nie wystarczą na planowane inwestycje. W takim przypadku spółka powinna zwrócić wszystkie wpłacone pieniądze. Neweconomy nie pobierze żadnej prowizji, jedynym kosztem jest koszt operacji przelewu pobierany przez TPay, zgodnie z tabelą prowizji.
 • Istnieje również niewielkie ryzyko że firma nie wywiąże się z obowiązku przekazania zakupionych przez Ciebie udziałów. Aby chronić Twoje interesy, w umowie pomiędzy Neweconomy a firmą zawarliśmy kary umowne, które obciążą firmę w razie tej sytuacji. Staramy się także jak najdokładniej zweryfikować rzetelność każdej ze spółek oferujących sprzedaż udziałów na naszym portalu.
Ryzyko biznesowe przedsięwzięcia
 • Pamiętaj o tym, że większość nowopowstałych firm nie zamienia się automatycznie w Facebook, Google czy Uber. Większość nowych przedsięwzięć biznesowych kończy się niepowodzeniem. Wydając swoje pieniądze na zakup udziałów firmy, podejmujesz bardzo odważną decyzję wspierając młodych przedsiębiorców w drodze do sukcesu. To ryzyko wiąże się z potencjalną nagrodą w postaci wzrostu wartości Twoich udziałów, ale nie ma na to żadnej gwarancji. Jeżeli szukasz bezpiecznej przystani dla Twoich środków, Neweconomy nie jest takim miejscem, tutaj każde przedsięwzięcie obarczone jest dużym ryzykiem.
 • Najważniejsze jest to, abyś osobiście zweryfikował wiarygodność i historię firmy oraz jej twórców, co może znacząco wpływać na ograniczenie możliwego ryzyka. Natomiast w przypadku sporu pomiędzy Tobą a firmą oferujemy pomoc prawną.
 • W każdym momencie możesz się z nami skontaktować, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z kupnem udziałów.