Wspieraj projekty

Polska Kulturalna
Polska Kulturalna to wyjątkowy projekt, którego misją jest wspieranie polskiej kultury i dziedzictwa artystycznego, poprzez pielęgnowanie pamięci o legendach rodzimego kina.
Zobacz projekt
MIPIK
Aplikacja Jaki zawód? Testy, oferty, praktyki pomaga podjąć rozsądną decyzję dotyczącą wyboru przyszłości zawodowej oraz przedstawia wartościowe oferty obowiązkowych w procesie kształcenia praktyk.
Zobacz projekt
UchFit
UchFit jest odpowiedzią na potrzebę trenujących. To uniwersalny, innowacyjny uchwyt, dzięki któremu podczas treningu osobiste przedmioty będą przechowywane wygodnie, bezpiecznie i przede wszystkim higienicznie.
Zobacz projekt
myWiseGlass
Interaktywne lustro do Twojego domu. myWiseGlass to inteligentne lustro, które oprócz podstawowej roli odbijania obrazu, pełni również funkcje komunikacyjnego centrum domu lub biura.
Zobacz projekt
House of April
House of April to pracownia projektująca i wykonująca unikatowe, chronione patentem broszki w stylu casual luxury. Jej wyjątkowy wzór i odważna koncepcja zyskały już sobie ogromne grono fanek!
Zobacz projekt
Ogarniam Prąd
Bliska nam jest idea czystej energii z OZE i optymalizacja zużycia tej czarnej z węgla. Zapraszamy Cię do udziału w wyjątkowym projekcie, który zmienia zasady gry na rynku energii!
Zobacz projekt
Traveler by ShareMap
Traveler to aplikacja, która łączy w sobie planowanie trasy, rezerwację lotów, hoteli oraz dzielenie się wrażeniami i zdjęciami ze znajomymi. Rozumie podróżnika i podpowiada, co ciekawego można zobaczyć w okolicy.
Zobacz projekt
2helpU
2helpU to pierwsza w Polsce platforma stworzona do współpracy między osobami starszymi i z niepełnosprawnościami a wolontariuszami czy profesjonalistami branży medycznej i rehabilitacyjnej.
Zobacz projekt