Zespół

Doświadczony zespół Neweconomy to mieszanka utalentowanych i różnorodnych osobowości związanych ze światem biznesu i komunikacji.Przemek Pyziel
– Prezes Neweconomy – swój ponad dziesięcioletni związek z sektorem bankowym, zamienił na szalony romans z nowymi technologiami. Lubi ludzi oraz rozmowy z nimi, najlepiej długie, sensowne o nowych technologiach, podróżach oraz doświadczeniach życiowo-zawodowych. Jak sam o sobie mówi "kontrowersyjny mistrz useless facts”. Angażuje się tylko w projekty, w które wierzy. Propagator świadomości ekologicznej na każdym poziomie. Jako pomysłodawca i założyciel Planet Heroes głęboko wierzy w to, że posprząta cały świat.


Jakub Manikowski
 – wspiera budowę platformy i doradza Spółkom. Od 20 lat projektuje i tworzy systemy informatyczne dla dużych organizacji. Specjalizuje się w bezpieczeństwie systemów IT.

 

Ze strony Patronite pomagają nam:

Tadeusz Chełkowski – wspomaga rozwój platformy z ramienia spółki Crowd8 z o.o. właściciela serwisu Patronite.pl. Ma niemal 20 letnie doświadczenie w budowie systemów IT. Dodatkowo, jako wykładowca akademickim w zakresie zarządzania i ekonomii otwartych społeczności, specjalizuje się w badaniu społeczności Wolnego i Otwartego Oprogramowania.


Michał Leksiński
– Impression Designer – strateg, planer, człowiek do komunikacji. O Neweconomy mówi, opowiada, snuje historie i sieje ideę. Zawodowo związany z consultingiem w sektorze cyfrowej gopodarki. Prywatnie zafascynowany wspinaczką, alpinizmem, sztuką iluzji. Poszukiwacz adrenaliny.