myWiseGlass

 

OPIS PROJEKTU

myWiseGlass to inteligentne lustro, które oprócz podstawowej roli odbijania obrazu, pełni również funkcję komunikacyjnego centrum domu lub biura. Technologia łączy w jednym funkcje lustra z ekranem, który wyświetla nam takie informacje jak pogoda, kalendarz, wiadomości dnia, a także może odtwarzać muzykę i wyświetlać filmiki. Dodatkowo przypomni o wzięciu parasola, jeśli ma zmienić się pogoda, odtworzy wiadomości głosowe dla innych członków rodziny bądź pracowników firmy. To świetny gadżet, który sprawdzi się w domach technologicznych geeków, a także w firmach i organizacjach stawiających na nowoczesną komunikację ze swoimi klientami i pracownikami.

Nasz produkt opiera się na doświadczeniu istniejącego już na rynku interaktywnego lustra WiseGlass, które stworzyliśmy i wprowadziliśmy na rynek w 2017 r. Możecie je znaleźć w wielu lokalizacjach w Polsce m.in. w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie czy też na podrzeszowskim lotnisku Jasionka. Te lustra mają inne przeznaczenie. Pełnią one rolę nośnika reklamowego, które na tafli szkła wyświetla ogłoszenia w postaci wideo, obrazu lub napisów. Jest to jedyne lustro na świecie, które dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom umożliwia targetowanie reklamy według wieku, płci, nastroju, postury ciała i innych zachowań odbiorcy i rozlicza się za wyświetlanie według modelu reklamy internetowej. Tym produktem zrewolucjonizowaliśmy rynek reklamy w Polsce! 

Pracując nad rozwojem reklamowego lustra WiseGlass, często otrzymywaliśmy zapytania o lustro dedykowane dla domu bądź firmy. Takim, w którym to użytkownik ma wpływ na to, co będzie wyświetlane na ekranie. Idąc za głosem naszej społeczności, zdecydowaliśmy pójść za ciosem i zaoferować produkt dla klienta indywidualnego.

Aby stworzyć nową linię produktową potrzebujemy dodatkowego kapitału w wysokości 200 tys. zł, który pozwoli nam na dostosowanie stworzonego przez nas produktu z rynku B2B do rynku konsumenckiego oraz obniżenie kosztów produkcji i wprowadzenie odpowiednich kanałów sprzedaży.

 

kup udziały

 

 

my WiseGlass

Lustro myWiseGlass posiada wszystkie zalety otwartego oprogramowania MagicMirror, a to oznacza że każdy użytkownik będzie miał dostęp do najnowszych funkcji rozwijanych przez społeczność MagicMirror. Wchodzi w to masa ciekawych dodatków takich jak asystent Google, Spotify, dostęp do poczty i kalendarza, podgląd ciekawych informacji ze świata. Lustro może wyświetlać także najnowsze wieści od Twoich znajomych z mediów społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook. Jako estetyczny ekran w ciekawy sposób będzie informowało Cię o tym, o czym powinieneś wiedzieć każdego dnia.

myWiseGlass czerpie z doświadczeń lustra komercyjnego, ale oferuje Ci łatwą personalizację – możliwą dzięki autorskim wtyczkom oraz support. Każde lustro będzie podłączone do chmury WiseGlass, która pozwoli na dalszą rozbudowę funkcji dzięki natychmiastowym aktualizacjom.

Ponieważ wykorzystujemy otwarte oprogramowanie – masz pewność, że Twoje lustro nigdy się nie zestarzeje i ciągle będzie otrzymywać nowe funkcje.

 

 

Na co zbieramy

Wiemy jaki potencjał drzemie w naszych lustrach i chcemy to wykorzystać. Posiadamy ogromne doświadczenie na tym rynku, wiedzę oraz niepohamowane pokłady energii, aby skierować nasz produkt do klienta indywidualnego. Zapytania takie dostajemy każdego dnia, od osób, które przeglądają się w naszych lustrach usytuowanych w przestrzeni publicznej w całej Polsce. “Czy można kupić takie do domu?”, “Niezły bajer, sprawdziłby się u mnie w firmie” - to tylko przykładowe opinie, które do nas docierają.

Idąc za głosem naszej społeczności i odbiorców naszych luster, chcemy wyprodukować wersję domową/biurową naszego lustra. Na tej wersji zawartość treści w dużej mierze będzie zależna od osoby, która zakupi lustro.

Do tego celu potrzebujemy 200 tys. zł. Kwotę tę przeznaczymy na dostosowanie stworzonego przez nas produktu z rynku B2B do rynku konsumenckiego oraz obniżymy koszty produkcji. Wprowadzimy odpowiednie kanały sprzedaży oraz zainwestujemy w marketing tak, aby z naszym produktem wejść również do popularnych sieci handlowych. Do naszego nowego projektu myWiseGlass skierowanego do klienta indywidualnego planujemy zbudować dedykowany zespół i zatrudnić kolejne osoby.

 

 

Co oferujemy

Inwestując w myWiseGlass masz szansę dołączyć do grona inwestorów czerpiących zyski na dynamicznie rozwijającym się rynku smart house. Masz szansę być częścią wielkiego międzynarodowego sukcesu polskiej marki z innowacyjnym produktem. Zrewolucjonalizowaliśmy już rynek reklamy w miejscach publicznych, teraz czas nas kolejną przestrzeń!

 

 

25% udziałów w nowopowstałej spółce, bazującej na ogromnym doświadczeniu i wiedzy wypracowanej przez reklamowe lustra WiseGlass. Zainwestuj i dołącz do społeczności inwestorów mających równocześnie wpływ na rozwój produktu.

 

kup udziały

Podoba Ci się oferowany przez nas produkt? Wesprzyj nas jednorazowym, symbolicznym datkiem, aby pokazać, że to co robimy ma sens.

 

 

wspieraj

Chcesz zdobyć nasze lustro jako pierwszy? Kup produkt w formie prototypu i uczestnicz w rozwoju funkcjonalności interaktywnego lustra.

 

 

zobacz produkty

Nasze osiągnięcia

Pracę nad WiseGlass rozpoczęliśmy już trzy lata temu. Zaczęliśmy jako start-up. Projekt szybko się rozwinął i w ciągu roku zdecydowaliśmy się założyć firmę. We wrześniu 2016 roku zrobiliśmy pierwszy prototyp naszego lustra. To był tak naprawdę początek naszej poważnej działalności. Następnie wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Wszędzie, gdzie pokazywaliśmy się z naszym produktem budził on duże zainteresowanie, wygrywaliśmy konkursy skierowane do startupów. Zaczęło się od wygrania „Demo Day” platform startowych „Start in Podkarpackie” przez zakwalifikowanie się do dziesiątki najlepszych startupów polski wschodniej, aż do bycia wyróżnionym na Forum Ekonomicznym w Krynicy w 2018 roku, jako jeden z najlepszych krajowych startupów.

W 2017 r. pokonaliśmy 20 firm w konkursie Demo Day Start In Podkarpackie i zostaliśmy uznani za najlepszy pomysł biznesowy. Dostaliśmy się do dziesiątki Top start-up Polski Wschodniej na Kongresie Gospodarczym Polski Wschodniej w Białymstoku w 2017 r. W 2018 r. zostaliśmy wybrani jako jeden z dziesięciu najlepszych startupów w Polsce w Krynicy.

Zgłosiliśmy się również do programu rzeszowskiego Samsung Inkubator, gdzie otrzymaliśmy duże wsparcie. Na początku pracowaliśmy w zespole dwuosobowym, a firmę finansowaliśmy ze swoich oszczędności. Teraz w biurze WiseGlass pracuje już 10 osób. Pozyskaliśmy nowych pracowników z rynku mediów, reklamy i nieruchomości – wszyscy tworzą zgrany zespół pozwalający na dynamiczny rozwój.

 

 

 

Kanały sprzedaży

Sprzedaż będzie odbywała się poprzez stronę internetową pozwalającą na konfigurację produktu do potrzeb – będzie można zamówić lustro w dowolnym wymiarze oraz skonfigurować dodatkowe funkcje. W planach mamy również nawiązanie współpracy z dużymi sieciami handlowymi posiadającymi produkty do wystroju wnętrza domu. Niewątpliwą zaletą jest możliwość wyświetlania naszych reklam, na istniejących i rozmieszczonych naszych nośnikach w całej Polsce, które codziennie ogląda kilkadziesiąt tysięcy osób – samodzielne reklamowanie lustra konsumenckiego na lustrze reklamowym – to ogromna siłą marketingową, którą planujemy wykorzystać w celu sprzedaży.

 

 

 

O WiseGlass

 

WiseGlass to Miejsce Na Twoją Reklamę na lustrach reklamowych w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce. Udostępniamy inteligentne lustra reklamowe, które na tafli szkła wyświetlają treść w postaci wideo, obrazu lub napisów, sprecyzowanej wcześniej grupie odbiorców. Wyświetlaną treścią zarządza autorska platforma reklamowa, opracowana oraz wdrożona przez zespół naszej firmy. Dla WiseGlass najważniejsze są proste i sprawiedliwe zasady, dlatego opłaty pobierane są za dotarcie dedykowanej reklamy, a nie za jej nieefektywne wyświetlanie. Lustra zamieszczane są w miejscach publicznych, gdzie prezentują reklamy konkretnemu odbiorcy w konkretnym momencie. Do skorzystania z naszego projektu zapraszamy wszystkich prowadzących galerie, puby, restauracje, kluby, hotele i tym podobne.